Září 2017

Aktualizace seznamu

16. září 2017 v 12:52 | Lipová
Velitelka:Šedá hvězda(Šedobílá kočka z fialovíma očima) hvězdička

Zástupce:Leopardí srdce(mohutný hnědý kocour z tmavě hnědými fleky a očima) Havraník

Léčitel:Křivozub(Černý kocour z fialovýma očima křivou tlamičkou a divné vytvarovanou tlapkou)

Válečníci:mračná srst(Bílá kočička z černými oušky a modrýma očima) Duha

Žlutá květina(nažloutlá kočka ze zvlněnými fousky a modrýma očima) Černá tlapka

Škvára(Černá kočka z fialovýma očima)

Křivý(hnědě mourovatý kocour z jantarovýma očima a křivými prsty)

Matky:Tmavá skvrna(tmavě hnědá kočka se zelenýma očima)

Lísková větev(hnědá kočka z oranžovýma očima

Učedníci:Havraník(černý kocour se žlutýma očima)

Černá tlapka(Černá kočka z fialovýma očima)

Duha(bílá kočka ze světle modrýma očima)

Hvězdička(krémově žlutá kočička z fialovíma očima)

Starší:
Pírka(Písková kočka ze zelenýma očima)


Kotata:
Mračnokotě(Šedý kocour z tmavěmodrýma očima)

Králičí klan 5

15. září 2017 v 18:25 | Lipová
A to Černilka.Kočička vstala a z pyšně vztyčeným ocáskem odskákala až k šedé hvězdě.Odteď ti budeme říkat Škvára".kočička se uklonila a odešla.,,Můžete se rozejít"!! K duze přiběhl havraník a poblahopřál jí.Duha se rozběhla k hromadě z úlovky už tam ležel jem špaček a dva maličcí králíci.
Duha věděla že musí něco přinést pírce určitě má veliký hlad. Když se přiblížila k doupěti starších kočka zavrčela.,,To to trvalo".Odfrkla si, vstala a odhalila její velké zuby.Fuha se jí uklonila a rozloučila se. Stoupla si před doupě učedníků a dívala se jak mizí slunce.. Zívla a protáhla se pak uznala že se nají až zítra a vlezla do doupěte uvnitř byla jen hvězdička s černou tlapkou.Ani se s nimi nestihla umýt

Lísková větev

14. září 2017 v 17:52 | Lipová
Lískové kotě-lísčinka-lísková větev
Matka:??
Otec:??
Sestra:??

Jedna z nejstarších koček v klanu. Jako matka ještě neměla koťata

Milá, laskavá,klidná

Leopardí srdce

14. září 2017 v 17:48 | Lipová
Dravé kotě-leopardík-Leopardí srdce
Matka:Srnčí tlapa †
Otec:Hnědý dub †
Sestra:Žlutinka†
Bratr:Vrabčák
Učitelka:??

Stal se první zástupce králičíchTvrdohlavý

Měsíční kotě

14. září 2017 v 17:38 | Lipová
Měsíční kotě-hvězdička
Matka:Žlutá květina
Otec:leopardí srdce
Sestra:duha,černilka
Učitelka:šedá hvězda

Se svou sestrou má velmi dilný vztah
Ráda poznává nové kočky

Je odvážná a rychle přemýšlí

Králičí klan 4

14. září 2017 v 14:22 | Lipová
Jasné kotě se uklonila a upalovala i se svou sestrou ke školce. Jejich matka už je starostlivě vyhlížela. Jakmile je uviděla rychle se k nim rozeběhla a začala je olizovat. Pak si je prohlédla a mňoukla si pod fousky.,,Radši je zavedu ke křivozubovy".Otočila se a ocáskem jim dala pokyn ať jdou rychle za ní. V léčitelském doupěti bylo ticho.,,Křivozube"!?zvolala žlutá květina ustaraně.Křivozub mňoukl a vylezl z bylinkama v tlamičce ven. ,,Copak se děje žlutá květino"?,,No tyhle dvě uličnice se učili plavat v ledové vodě".Řekla a přísně se na ně podívala.Křvozub vlezl k sobě do pelíšku a po chvíli vylezl ven i z meduňkou v puse. Položil je opatrně na zem a prohledal oběma kožichy.,,Hmmm. Nic jim ku podivu není. Na to že jsou ještě koťata". Žlutá květina se usmála a poděkovala.Když vylézaly z léčitelského doupěte naznačila jim aby tu zůstaly a odběhla ke špičaté skále. Když se žlutá květina vrátila šibalsky se usmývala a pohledem zabloudila k šedé hvězdě která svolávala klan.,,Kočky chtěla bych aby přišli měsíční a jasné kotě. Už jsou dost staré aby se mohli stát učedníky". Obě rafostně vyvýskli když jim došlo co se děje.,,Jasné kotě přistup od teď ti budeme říkat duha a tvým učitelem se stane mračná srst".Mračná srst se usmála a přistoupila k duze. Duze se její jméno hodně líbilo.
Měsíční kotě teď je řada na tobě. Budeme tě nazývat hvězdička a tvojí učitelkou se stanu já.Hvězdičce jiskřily očka.
Dále se jedna kočka stane válečnicí

Králičí klan 3..

13. září 2017 v 10:16 | Lipová
A začalo jí to táhnout zpět ke břehu. Za chvíli Jasné kotě ucítila svíma ztuhlíma packama zem. Parkrát zaryla drápy do měkého bahna a pak se svalila na zem. Podívala se na svého zachránce byla to Černá tlapka Všechny chlupy se jí přilepily na tělíčko..,,Cco tě to napadlo skákat do zmrzlé řeky"!! Vyštěkla Černá tlapka. Jasné kotě přitiska ouška k hlavičce.Pak z keře vyletěla Mračná srst z havraníkem v patách.,,Už jsme tu".Nahlásila mračná srst.za ní si povídali Havraník a její sestra měsíční kotě.Mračná srst jako by nic vzala měsíční kotě za zátylek pobídla Havraníka, ten došel k jasnému kotěti a lehce ji zvedl.Potom v tichosti vyrazili k táboru.Jasné kotě se celá třásla.Pak ji položil na zem a strnul. U stromu hopsal malinký a chudý králík. Havraník se k němu pomaličku přikradl a skočil. Králík ani neměl šanci utéct. Obě koťata na něj hleděly z vykulenýma očima ,ale nic neřekli. Černá tlapka k němu přiběhla a vzala králíka. Havraník se otočil a vzal jasné kotě do tlamičky.Za chvíli už viděli tábor. Když proběhly tunelem už na ně čekala zamračená šedá hvězda.,,Co to má znamenat"?? Řekla a přitom si prohlížela mokrého havraníka a jasné kotě.
Havraník Šedé všechno řekl a jasné kotě se málem propadla hanbou.Svěsila malou hlavičku a čekala jenže Šedá hvězda začala mluvit klidně.,,Zachovali jste se nezodpovědně když jste šli tak daleko a sami od tábora,ale odpouštím vám".Měsíční kotě jí poděkovala.,,Mockrát děkujeme..

Pokračování příště


Snad se vám líbil

Králičí klan 2.

4. září 2017 v 13:06 | Lipová
Jasné kotě přiběhla k matce a pustila se do sysla.Byl výborný. Jasná se nemohla dočkat až ho uloví sama ,ale to bude ještě trvat.,,Můžeme si jít hrát ven"???Zeptala se měsíční kotě matky. Žlutá květina zvedla hlavu od sysla a kývla na ně.Obě radostně zamňoukali. A hnali se ven.,,Chiť mě".Mňoukla přes rameno měsíční a zmizela za kameným valem.Jasná vyběhla za ní. Stihla zahlédnout jak špička jejího drobného ocásku mizí za stromem. Rozběhla se a skočila za strom, měsíční kotě vyjekla.
,,Pozor"!!vykřikla z vyvalenýma očima, než stihla jasné kotě zareagovat zem se jí rozdrobila pod nohama, uklouzla a na malou chvíli letěla vzduchem a najednou dopadla do ledové vody. Jediné co slišela bylo vzrušené pískání její malé sestry.
Pak se nad ní zavřela hladina. Jasné kotě udělala pár rychlích temp zadníma nohama, ale nebylo to nic platné jenom jí na pár vteřin vykoukl malý čumáček. Pak ji něco chytlo ta nohu.


Pokračování příště


Snad se vám to líbylo;-)

Uvidíme jak to skončí...